PEPPA

Cześć!

Miło mi, że chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o moim psie - Peppie. Czytając treść tej zakładki będzie ku temu najlepsza okazja!

Peppa jest rudym, wesołym kundelkiem w typie pekińczyka. Pierwszy raz spotkałyśmy się 24 września 2015 roku - ona była około półrocznym szczeniakiem, a ja właściwie małym dzieciakiem, nieświadomym tego, jak wielką przygodą będzie nasze wspólne życie. 😊 W ten sposób żyjemy do dziś, poznając coraz bardziej siebie nawzajem.

Przez ten czas zjadłyśmy (właściwie to chyba nie powinnam używać w tym wypadku liczby mnogiej) kilkaset kilogramów karmy, pokonałyśmy podobną liczbę kilometrów, spędziłyśmy miliony godzin na wspólnych ćwiczeniach i robieniu zdjęć. Peppa jest moim oczkiem w głowie, nieustannie dużym wsparciem, inspiracją np. do tworzenia tego miejsca w sieci i motywacją do kroczenia dalej.

Jest psem jednego właściciela, chętnym do pracy, lecz mającym swoje zdanie na każdy temat, a jednocześnie bardzo emocjonalnym czworonogiem, w sytuacjach kryzysowych reagującym agresją. Nie przeszkadza nam to, jednak w próbowaniu nowych aktywności - dużo spacerujemy po odludnych zakątkach okolicy, jeździmy na rowerze, a czasami - z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa - wspólnie skaczemy przez przeszkody. Nie tylko te przeznaczone do agility, ale i te, które pod nogi rzuca nam los…