WSPÓŁPRACA


Cześć!

Skoro znalazłeś się w tej zakładce istnieje prawdopodobieństwo, że zastanawiasz się nad zaproponowaniem nam współpracy; w tej sprawie zapraszam do kontaktu mailowego na adres: [email protected].

Uważam, że będzie to dobrą decyzją, jeśli:

 • zależy Ci na rzetelnej recenzji, napisanej po przeprowadzeniu testów na różnych płaszczyznach
 • oczekujesz dobrej jakości fotografii (moje zdjęcia wykonywane są lustrzanką) swojego produktu
 • chcesz dotrzeć do nieustannie rosnącej społeczności, zainteresowanej kreatywnym stylem życia ze swoim czworonogiem
 • jesteś zainteresowany współpracą z głową pełną pomysłów, miłośniczką psów i ciągle rozwijającą się blogerką oraz jej psem (jeżeli chcesz nas poznać lepiej zajrzyj do zakładki Natalia oraz Peppa)

Statystyki

Obecnie regularnie prowadzę bloga i profil na Instagramie - moje działania na tych dwóch platformach wzajemnie się wspierają. Teraz szczegółowo Ci o nich opowiem…

Blog

Miejsce na dłuższe teksty, które ma stale rosnące grono zainteresowanych. Piszę edukacyjne wpisy na tematy dotyczące psów (to one cieszą się największą popularnością), bazując na własnych doświadczeniach, a między wersami przeplatam również przemyślenia dotyczące moich wspólnych przeżyć z Peppą; to był główny zamysł na tego bloga, ale z czasem wykiełkowały jeszcze inne pomysły, które to ciągle wdrażam w życie. 😉

 • Moi odbiorcy na stronie internetowej to Polacy - kiedy posty wstawiam regularnie to Bark Side osiąga około 2000 odsłon miesięcznie, a przeciętny wpis widzi ponad 100 czytelników.

Instagram

Nasz profil na tej platformie jest czymś przeciwnym niż blog - znajdziesz tam więcej dogstyle-owych i lifestyle-owych treści, niż tych edukacyjnych, jednak pojawiają się one dużo częściej niż te blogowe. 😅 InstaStories wstawiam kilka razy dziennie, natomiast posty trzy razy w tygodniu.

 • Czytelnicy; w chwili obecnej (stan na sierpień 2020) jest ich 1100. Większość to kobiety - również psie blogerki o podobnej wielkości profilu.

Przenieś się na nasz konto, klikając tutaj (nazywamy się @barkside.pl).

Oferta

Za moment zapewne zapoznasz się z naszą ofertą - zanim to się, jednak stanie chciałabym przypomnieć Ci, że jestem otwarta również na twoje pomysły, a to co znajduję się poniżej jest jedynie propozycją wspólnych działań. Zależy mi na tym, aby obie strony były zadowolone z tego przedsięwzięcia. Dodatkowo podkreślam, że nie każde z poniższych będzie adekwatne do twojego produktu, ale wierzę, że wspólnie znajdziemy złoty środek.

Skoro już "wszystko" wiesz to przyszedł czas na zapoznanie się z tym co możemy Ci zaoferować:

 • recenzja - na podstawie naszych doświadczeń z produktem oraz testów trwających przez umówiony czas (w tym miejscu informuje, że jeśli, tak jak mi, zależy Ci na rzetelności recenzji, musisz się liczyć z faktem, że nasze testy przeprowadzane są dłużej niż przez kilka dni ) będę starała się opisać twój produkt, uwzględniając nie tylko zalety, ale i jego ewentualne wady.
 • wpis sponsorowany - przyznaję, że to moja ulubiona forma współpracy, a opiera się ona na napisaniu przeze mnie publikacji na temat, powiązany z "twoim" tworem i jego przeznaczeniem. Taki post wzbogacę o zdjęcia z nim, wzmianki i odnośniki, o ile, rzecz jasna, nasz sprawdzian jego kompetencji przebiegnie pomyślnie.
 • zdjęcia - jeżeli potrzebujesz fotografii swojego produktu, które będziesz mógł udostępnić w swoich social mediach, powinieneś wiedzieć, że jestem otwarta na taką propozycję. Możemy dogadać się w kwestii kadrów, jakie chcesz uzyskać - każdy będzie czerpał z tej współpracy.
 • relacja z cyklu #BarkSideowePogadanki na Instagramie - co jakiś czas na @barkside.pl pojawia się edukacyjne Stories - dzielę się swoimi przemyśleniami na temat okołopsich nowinek, a od czasu do czasu, również polecajkami. Mogę stworzyć pogadankę, gdzie podzielę się wzmiankami o twoim produkcie.
 • wyzwanie - wspólnie możemy przeprowadzić akcję o określonym celu np. zachęcającą do podjęcia wyzwania, jakim może być spędzanie kwadransa dziennie na aktywności fizycznej z psem. Jej zadaniem jest m.in. promocja mojej, jak i twojej działalności.

Jeśli któryś pomysł z mojej oferty spotkał się z twoim zainteresowaniem, przypominam, że nasz e-mail to [email protected]. Z pewnością rozpatrzę propozycję, a gdy ją zaakceptuję (choć powinieneś wiedzieć, że każdą z nich rozpatruje indywidualnie - analizuję potencjalne korzyści dla każdej strony, zastanawiam się czy dana rzecz jest nam potrzebna) ustalimy szczegóły np. ilość fotografii w recenzji, czas trwania testów i kryteria, jakie będę brać pod uwagę. 🙂

Co ważne - aktualnie działam na zasadzie współpracy barterowej, aczkolwiek podkreślam, że musi to być opłacalne dla każdego. W moje projekty wkładam całe serce, energie i czas, które mogłabym poświęcić tworzeniu czegoś innego - podobnego zaangażowania oczekuje również od ciebie.

Przykłady:


4 tytuły, które każdy psiarz powinien znać

Powyższy artykuł jest owocem mojej współpracy z Wydawnictwem Kobiecym i nieskromnie stwierdzam, że to moja najlepsza recenzja ze wszystkich, które napisałam podczas mojej całej przygody z blogowaniem i śmiem twierdzić, iż nasi czytelnicy uważają podobnie, gdyż od dawna znajduję się ona w zestawieniu dziesięciu najchętniej czytanych tekstów. Dodatkowo wpis został udostępniony na popularnym blogu - WorQshop we wpisie pt. Polecajki & podsumowanie listopada.