Jestem Peppa - post oraganizacyjny

by Piotr Korchut - czerwca 21, 2018

Miło widzieć cię na naszym nowo założonym blogu, który będzie zachowany w tematyce psiej oraz lifestylowej. Liczymy, że nasze posty cię zaciekawią i zostaniesz z nami na dłużej. Porcja dobrej zabawy gwarantowana!

Jedno z bardziej ostrych zdjęć Peppy i zarazem moje ulubione. 


O głównej bohaterce tego bloga
Jak można zauważyć po powyższym zdjęciu - jest to kundelek. Nazywa się Peppa, jest ze mną - dokładnie od 24 września 2015 roku. Gdy do nas trafiła, miała około roku. Kundelkowa, z wyglądu, ale i nieznacznie z charakteru przypomina pekińczyka. Ma korzenie tej rasy, bowiem jej matka była rodowitym pekińczykiem. Zgodnie ze wzorcem, jest pieskiem o krótszej kufie, aczkolwiek nie tak krótkiej jaką posiadają przedstawiciele tej rasy. 

Peppa jest wesołym psiakiem, w odróżnieniu ode mnie - kochajacym naukę. Jest nieco niezależna, jednak nie mamy z tym wielu problemów. Nie przepada za innymi psami, poza kilkoma osiedlowymi kundelkami - aczkolwiek pracujemy nad socjalizacją. Peppa umie podstawowe komendy oraz kilka innych.

Co ważne, nie mieszkamy razem. Możemy określić się mianem - miłość na odległość. 

O blogu słów kilka... 
Będzie on, tak jak pisałam na początku - zachowany w tematyce psiej oraz lifestylowej, być może niegdyś będziemy lekko odbiegać od tych tematów. Zapewniam, że na blogu nie zabraknie: różnego typu recenzji, porad na temat psów, postów przemyśleniowych, luźnych pogawędek oraz wpisów, w których pomogę wam w wykonaniu różnych zabawek, smaczków i innych tego typu. 

Blog powstał w celu uwieczniana naszych wspólnych chwil, wraz z Peppą w formie elektronicznej. Chcę dzielić się naszymi przeżyciami z innymi ludźmi. Być może kogoś one zaciekawią i będzie śledzić nas regularnie... 
Podobne teksty

0 komentarze

Dla każdego internetowego twórcy komentarze są motywacją do dalszego działania, dlatego jeśli chcecie zakomunikować mi, że robię coś dobrze napiszcie mi kilka słów!